Abilus Group to najprężniej rozwijające się przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej oraz przemysłowej. Dzięki połączeniu europejskiej myśli technicznej, polskiej fantazji i innowacyjności oraz chińskiego honoru i pracowitości oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, które produkowane są przy użyciu nowoczesnych technologii z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Początki firmy sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Siedziba główna, centrum badawczo-rozwojowe, działy handlu, marketingu, eksportu oraz logistyki są zlokalizowane są w Polsce. Produkcja realizowana jest na terenie UE oraz we własnych fabrykach w Chinach.

Dbałość o bezpieczeństwo i wysoką jakość produkcji, potwierdzanych certyfikatami, jest częścią strategii Grupy, fundamentem jej rozwoju i umacniania pozycji rynkowej.

Zaangażowanie w odnawialne źródła energii oraz nowe technologie owocuje stałym wprowadzaniem na rynek innowacyjnych produktów.

Transparentna struktura, odpowiedzialność ekologiczna wspieranie sportowców, imprez sportowych oraz działalność charytatywna wzmacnia nasz wizerunek, jako godnego zaufania partnera biznesowego i pracodawcy.

Abilus Group działa na rynku globalnym, do grupy należą firmy produkcyjne i usługowe, których działalność obejmuje już ponad 50 krajów. Filarowym produktem Abilus Group są wyciągarki stosowane w pojazdach i przemyśle